Darmowa dostawa
TANIE DOSTAWY! Dla zamówienia od 150,00 zł koszt dostawy 10,50 zł. DARMOWA DOSTAWA dla zamówienia od 250,00 zł.
Darmowa dostawa (Kurier48) już od 250,00 zł.
Newsletter
Zapisz się do newslettera i otrzymaj 5 % RABATU na Twój zakup.
Zwroty i reklamacje

VII. Uprawnienie do odstąpienia od umowy

7.1. Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego, przysługuje – na podstawie przepisów prawa – prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni.

7.2. Termin 14-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie Towaru.

7.3. Prawo do odstąpienia od umowy przez konsumenta jest wyłączone w przypadku towarów (usług) wykraczających poza standardową ofertę sklepu, przygotowanych na specjalne zamówienie klienta i dostosowanych do jego indywidualnych potrzeb;

7.4. Odstąpienie dokonywane jest przez złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy z wykorzystaniem formularza (wzorzec w pkt. 7.5) i wysłanie wybranym sposobem:

a. wiadomością e-mail, na adres: kontakt@feel-fit.pl

b. w formie pisemnej na adres:

NEWTRITION Sp. z o.o. sp.k.

ul. Płocka 5A

01-234 Warszawa

7.5. Wzór formularza odstąpienia od umowy

WZÓR FORMULARZA ODSTĄPIENIA OD UMOWY
(formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)


– Adresat: NEWTRITION Sp. z o.o. sp.k.; ul. Płocka 5A; 01-231 Warszawa
Niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży. 
– Data zawarcia umowy(*)/odbioru(*): ...
– Imię i nazwisko konsumenta(-ów): ...
– Adres konsumenta(-ów): ...
– Podpis konsumenta(-ów) (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej)
– Data
(*) Niepotrzebne skreślić

7.5. Prawo do odstąpienia od umowy przez konsumenta jest wyłączone w przypadku towarów (usług) wykraczających poza standardową ofertę sklepu, przygotowanych na specjalne zamówienie klienta i dostosowanych do jego indywidualnych potrzeb;

7.6. W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot  powinien nastąpić nie później niż w terminie 14 dni od dnia odstąpienia od umowy, do zachowania terminu wystarczy odesłanie przed jego upływem. Zakupiony towar należy zwróci na poniższy adres:

NEWTRITION Sp. z o.o. sp.k.

ul. Płocka 5A

01-234 Warszawa

7.7. Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń przesyłki w trakcie transportu.

7.8. Koszt opakowania i odesłania towaru ponosi Klient.

7.9. Zwrotu należnych Państwu płatności dokonamy niezwłocznie,  nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy z tym zastrzeżeniem, że zwrot płatności nastąpi dopiero po otrzymaniu przez nas towarów lub dostarczeniu przez Państwa dowodu ich odesłania. Zwracane należności obejmują ceny nabytych towarów i koszt ich najtańszego sposobu dostawy.

 

VIII. Reklamacje dotyczące Towarów

8.1. NEWTRITION Sp. z o.o. sp.k. jako sprzedawca odpowiada wobec Klienta będącego konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego, za niezgodność z Umową sprzedaży Towaru zakupionego przez tego konsumenta, w zakresie określonym Ustawą o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej.

8.2. Reklamacje, wynikające z naruszenia praw Klienta gwarantowanych prawnie, lub na podstawie niniejszego Regulaminu, należy kierować na adres email: kontakt@feel-fit.pl  zobowiązuje się do rozpatrzenia każdej reklamacji w terminie do 14 dni, a gdyby to nie było możliwe, do poinformowania w tym okresie Klienta, kiedy reklamacja zostanie rozpatrzona.

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl